LeapFrog LeapPad 3 Tablet Edukacyjny Różowy 5 Cali

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: LeapFrog Enterprises, Inc.
 • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  Czas realizacji: 24h
 • szt.
 • Cena netto: 186,99 zł 230,00 zł

LeapPad3 to wydajny i zabawny tablet Wi-Fi, który pozwala dzieciom uczyć się i grać w sposób dla nich odpowiedni. Od 3 do 9 lat.

 • Uzyskaj dostęp do najbardziej wciągającej biblioteki edukacyjnej na tablety dla dzieci, z ponad 800 zatwierdzonymi przez nauczycieli grami, aplikacjami, książkami elektronicznymi, filmami, muzyką i wieloma innymi. (Sprzedawane oddzielnie.)

 • Dzięki Wi-Fi i LeapSearch dzieci mogą odkrywać treści dla dzieci, w tym filmy, gry i inne. * * Filmy wideo dla dzieci mogą być przedmiotem reklam innych firm.

 • Funkcje Wi-Fi, akumulator, zasilacz sieciowy, pamięć 4 GB, kontrola rodzicielska, jasny ekran pojemnościowy, dwie kamery i nagrywarki wideo i wiele więcej.

 • Zawiera 10 aplikacji: Photo Fun Ultra, Pet Pad Party, Pet Chat, wybór 1 pobrania aplikacji, Utility Suite i więcej.

Przedmiot outletowy. Opisy aukcji prosimy czytać od początku do końca ze względu na zawarte w nich ważne informacje!!!

 

Zapraszamy również do naszego sklepu VIKI Baby Outlet w Radomsku przy ul. Reymonta 50

 

Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy:

Telefon 1: 504 770 648

Telefon 2: 500 367 443

e-mail: vikibaby@wp.pl

Zapraszamy do naszego e-sklepu: www vikibaby pl

 

LeapFrog LeapPad 3 Tablet Edukacyjny Różowy Ekran 5 Cali.

Model: 80-31510E

 

Tablet w języku Angielskim

 

Product Description

Idealny pierwszy tablet dla dzieci z dostępem do światowej klasy biblioteki edukacyjnej.(Wiek 3-9 lat)

 • Szybki, wydajny procesor i elegancki nowy wygląd

 • Współpracuje z ponad 1000 * zatwierdzonych przez nauczycieli gier i aplikacji

 • Bezpieczny dostęp przez Internet do doświadczeń związanych z wiekiem

 • Personalizuje naukę do każdego dziecka **

 • Zbudowany dla dzieci, odporny na upadki i sprawdzony pod kątem zabawy

 • Akumulator litowo-jonowy

Odkryj ekscytujące przygody i ekscytujące przygody z LeapPad3 od LeapFrog. LeapPad3 to szybki, wydajny i zabawny tablet Wi-Fi, który pozwala dzieciom uczyć się i grać w sposób dla nich odpowiedni. Mały tablet LeapPad3 o zwartej konstrukcji i niewielkich rozmiarach zapewnia dostęp do w 100% przyjaznego dzieciom dostępu do Internetu oraz dostęp do biblioteki ponad 1000 dostosowanych do wieku, zatwierdzonych przez nauczycieli gier, aplikacji, książek elektronicznych i innych. LeapPad3 zawiera potężny nowy czterordzeniowy układ LeapFrog oraz elegancki i piękny design, zapewniający szybką zabawę dla dzieci.

Kid Smart 100% educator approved**

Ponad 1000 gier i aplikacji *

Tablet LeapPad3 współpracuje z zatwierdzoną przez nauczycieli biblioteką gier, książek elektronicznych, filmów wideo i innych materiałów LeapFrog *, która obejmuje 2600 umiejętności z podstawowych przedmiotów, takich jak czytanie, matematyka, nauka i kreatywność. Jednak program nauczania LeapFrog jest nie tylko szeroki, ale opiera się na najnowszych badaniach edukacyjnych. Dzięki grze, która bezproblemowo łączy wszechstronny program LeapFrog w gry dostosowane do wieku i filmy, dzięki którym uczą się, dzieci nigdy nie zabraknie zabawy. *Spersonalizowane uczenie się

Dzięki LeapPad3 każde dziecko może uczyć się i grać w sposób dla nich odpowiedni. Wybierz gry w bibliotece edukacyjnej LeapFrog personalizuj naukę dla każdego dziecka, a następnie LeapPad3 automatycznie dostosuje poziom do odpowiedniego wyzwania. Jeśli Twoje dziecko ma problemy, przycisk podpowiedzi może zawierać samouczki w grze dotyczące podstawowych pojęć, aby pomóc dzieciom w zrozumieniu, czego potrzebują, aby przejść przez kolejne poziomy.

 

Ucz się z ulubionymi postaciami

Dodaj do nauki i zabawy dzięki większej liczbie gier, książek elektronicznych, muzyki, filmów i aplikacji z biblioteki LeapFrog lub daj dziecku kartę podarunkową App Center, aby Twoje dziecko mogło wybrać. Biblioteka LeapFrog zawiera ponad 1000 tytułów z popularnymi postaciami z filmów Disney, Pixar, Hasbro, Nickelodeon, Nick Jr., Scholastic, Sesame Street i innych. Buduj umiejętności czytania dzięki grami i interaktywnym książkom, które dostosowują się do poziomu czytania Twojego dziecka. †† Eksperymentuj z nauką i sztuką lub ćwicz matematykę, ortografię i wiele więcej w pełnych akcji grach idealnie dla każdego dziecka. Czerpiąc z szerokiego programu nauczania wykraczającego poza umiejętności szkolne, biblioteka LeapFrog oferuje niekończącą się zabawę dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat.

LeapFrog Biblioteka uczy *

 • Czytanie i pisanie

 • Matematyka

 • Nauki i nauki społeczne

 • Kreatywność i umiejętności życiowe

 • Logika i rozwiązywanie problemów

 • Umiejętności osobiste i społeczne

 • Nauka języka

Zobacz ich postęp

Śledź rozwój swoich dzieci za pomocą ścieżki edukacyjnej LeapFrog, zaprojektowanej specjalnie dla rodziców, aby pomóc ci w nauce Twojego dziecka dzięki spersonalizowanym pomysłom, zabawnym zajęciom i fachowym poradom. Otrzymasz nowe spersonalizowane pomysły w każdym tygodniu dostosowane do etapu nauki Twojego dziecka i aktualizacje postępów, gdy Twoje dziecko bawi się tabletem edukacyjnym LeapPad3.

Bezpieczny dla dzieci i bezpieczny w sieci po wyjęciu z pudełka

Sieć bezpieczna dla dzieci

Tablet do nauki LeapPad3 jest przeznaczony tylko dla dzieci, więc każdy materiał jest odpowiedni do wieku i całkowicie bezpieczny. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi i LeapSearch obsługiwanemu przez Zui, LeapPad3 oferuje zamknięte środowisko internetowe przyjaznych dzieciom filmów, gier i innych elementów, które zostały wstępnie przygotowane przez ekspertów LeapFrog. Możesz być spokojny, każde doświadczenie jest w 100% bezpieczne dla dziecka.Gra peer-to-peer

LeapPad3 jest również wyposażony w gry peer-to-peer przez Wi-Fi. Graj bezpiecznie z przyjaciółmi w pobliżu urządzeń LeapFrog z obsługą Wi-Fi, korzystając z aplikacji Pet Chat i Pet Pad Party. Lub poszerzyć zabawę w LeapFrog Kart Racing, Roly Poly World, Arturo's Bug Adventures, Go Gopher Go i inne (sprzedawane osobno).

Kontrola rodzicielska

Rodzice mogą dostrajać doświadczenie dla swoich dzieci, korzystając z zaawansowanych narzędzi rodzicielskich, które dają dodatkową kontrolę nad tym, do czego dziecko może mieć dostęp. Utwórz czterocyfrowy kod zabezpieczający, uzyskaj dostęp do menedżera profili podrzędnych, włączaj i wyłączaj gry peer-to-peer oraz zakupy w App Center lub całkowicie wyłącz Wi-Fi - wybór należy do Ciebie.Kid-Tough 100% built for play

Zbudowany z myślą o dzieciach, ze specjalnymi strefami uderzenia i miękkim zderzakiem do izolacji i ochrony tabletu, LeapPad3 został dokładnie przetestowany pod kątem upadku, poddany testom pod kątem uderzeń i testowi kompresji w LeapFrog's Quality Lab, aby zapewnić, że nie tylko funkcjonuje, ale pozostaje bezpieczny dla Twojego dziecka . Bezpieczny ekran jest uszczelniony silikonową uszczelką dla dodatkowej absorpcji energii i wodoodporności, dla bezproblemowej zabawy w domu, w podróży.Lekki ekran dotykowy

LeapFrog wyposażył LeapPad3 w 5-calowy pojemnościowy ekran dotykowy - ekran tak responsywny, że idealnie nadaje się na lekki dotyk dziecka. Dzieci mogą rysować, pisać, bawić się i uczyć się za pomocą palca lub rysika, dzięki czemu zabawa staje się wolna od frustracji.Co jest w pudełku

Obejmuje 10 aplikacji

LeapPad3 zawiera 10 wbudowanych lub do pobrania aplikacji. Dzieci mogą zagłodzić się w 10 utworów muzycznych za pomocą odtwarzacza muzycznego, stworzyć własne zwierzątko dla zabawy solo i peer-to-peer w grze Pet Pad Party i czacie dla zwierząt domowych, a także dodawać zwariowane efekty do zdjęć, które robią na tablecie LeapPad3 dzięki Photo Fun Ultra . Pięć aplikacji narzędziowych zawiera kalkulator, notatnik, zegar, kalendarz i notatkę głosową, wszystkie zaprojektowane z myślą o dziecięcej eksploracji. Dzieci mogą również wybrać jedną aplikację do pobrania z biblioteki zatwierdzonej przez LeapFrog. *

Akumulator USB i AC

Tablet LeapPad3 z wbudowaną baterią litowo-jonową zapewnia wiele godzin zabawy między każdym ładowaniem. Nigdy więcej nie kupuj baterii; po prostu ładuj przez USB lub zasilacz sieciowy, a Twoje dziecko może dalej odkrywać.

W zestawie:

 

 • LeapPad3 Learning Tablet (4 GB)

 • Akumulator USB @amp; Przewód USB

 • Zasilacz sieciowy

 • Przewodnik dla rodziców* Zespół edukacyjny LeapFrog sprawdza i zatwierdza wszystkie treści LeapFrog. Połączenie internetowe jest wymagane do korzystania z niektórych funkcji. 10 aplikacji w zestawie. Wszystkie dodatkowe treści sprzedawane osobno. ** Dostępne w wybranych tytułach. Wybierz tylko gry. Sprzedawane oddzielnie.

 

Szczegóły techniczne

waga przedmiotu

798 g

wymiary produktu

2,5 x 19 x 13 cm

Baterie:

Wymagane 1 baterie litowo-jonowe. (w zestawie)

Producent zalecany wiek:

36 miesięcy - 9 lat

Numer modelu produktu

80-31510E

Główny język (języki)

Opublikowano w języku angielskim, podręcznik w języku angielskim, angielski

 

INSTRUKCJA W JĘZYKU ANGIELSKIM

Wtyczka angielska - przejściówka GRATIS

 

Towar nowy powystawowy. Rozpakowany w celu sprawdzenia przed sprzedażą. Sprzęt 100% sprawny! Gwarancja rozruchowa na towary outletowe - 14 dni jednak nie obejmuje ona uszkodzeń przede wszystkim mechanicznych, spowodowanych niewłaściwym korzystaniem ze sprzętu.

 

Pełna galeria zdjęć produktu poniżej: