Medela Freestyle Podwójny Laktator Elektryczny

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Medela
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • Cena netto: 691,06 zł 850,00 zł

Freestyle firmy Medela to idealnie mieszczący się w dłoni innowacyjny, podwójny elektryczny laktator o niezwykłej wydajności charakteryzującej wszystkie produkty Medela. Posiada wiele przydatnych funkcji i zapewnia prawdziwą mobilność, swobodę i elastyczność

Angielska wtyczka - przejściówka GRATIS

Towar nowy powystawowy, podniszczone opakowanie - zdjęcia.

 

Przedmiot outletowy. Opisy aukcji prosimy czytać od początku do końca ze względu na zawarte w nich ważne informacje!!!

 

Zapraszamy również do naszego sklepu VIKI Baby Outlet w Radomsku przy ul. Reymonta 50

 

Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy:

Telefon 1: 504 770 648

Telefon 2: 500 367 443

e-mail: vikibaby@wp.pl

Zapraszamy do naszego e-sklepu: www vikibaby pl

 

Medela Freestyle Podwójny Laktator Elektryczny 042.0013

 

 

Podwójny elektryczny laktator Freestyle

Freestyle firmy Medela to idealnie mieszczący się w dłoni innowacyjny, podwójny elektryczny laktator o niezwykłej wydajności charakteryzującej wszystkie produkty Medela. Posiada wiele przydatnych funkcji i zapewnia prawdziwą mobilność, swobodę i elastyczność.

 

W skrócie

  • Przenośny: niewielkie rozmiary i akumulator z możliwością ładowania sprawiają, że możesz go wszędzie zabrać ze sobą

  • Łatwy w obsłudze wyświetlacz cyfrowy, funkcja zapamiętywania, timer i podświetlenie

  • Więcej mleka w krótszym czasie dzięki naszej technologii 2-Phase Expression umożliwiającej odciąganie z obu piersi równocześnie

Medela Laktator Freestyle Matka z dzieckiem

Doskonały laktator dla pracujących matek

Mały, lekki i mocowany klipsem podwójny laktator Freestyle firmy Medela został zaprojektowany z myślą o pracujących matkach. Przyczep klips do bluzki i wsuń laktator do kieszeni, aby odciągać pokarm gdziekolwiek jesteś. Ten wysokowydajny laktator do doskonałe rozwiązanie dla matek, które muszą odciągać pokarm kilka razy dziennie.  


Przenośny

Ważący zaledwie 370 g laktator jest najmniejszym tego typu urządzeniem na rynku. Przeznaczony jest dla kobiet, które muszą odciągać pokarm codziennie nawet kilka razy w ciągu dnia. Niewielkie wymiary i akumulator z możliwością ładowania sprawiają, że z laktatora Freestyle można korzystać niemal wszędzie.


Łatwa obsługa

Na ekranie cyfrowym wyświetlane są informacje dotyczące między innymi podciśnienia odciągania i poziomu wypływu pokarmu (wybierz poziom komfortu od jeden do dziewięć) oraz timer, dzięki któremu nie musisz już spoglądać na zegarek podczas odciągania. Ekran jest podświetlany, nie musisz więc włączać światła, odciągając pokarm w tym samym pokoju, w którym śpi Twoje maleństwo. Inną zaletą laktatora Freestyle firmy Medela jest funkcja zapamiętywania, która automatycznie włącza najbardziej komfortowy dla Ciebie poziom podciśnienia podczas korzystania z laktatora. A po zakończeniu odciągania możesz umieścić butelki w chłodziarce i przechowywać w poręcznej klasycznej czarnej torbie.


Technologia 2-Phase Expression

Technologia 2-Phase Expression opracowana przez firmę Medela odwzorowuje naturalne zachowanie dziecka podczas karmienia piersią, zapewniając najwyższy możliwy komfort matkom odciągającym pokarm. Przy zastosowaniu technologii 2-Phase Expression odciąganie rozpoczyna się od krótkich, szybkich ruchów ssących trwających do momentu wypływu pokarmu. Później następują wolniejsze ruchy ssące mające na celu odciągnięcie mleka. Przyciski zwiększania/zmniejszania umożliwiają ustawienie optymalnego pod względem komfortu i wypływu mleka poziomu podciśnienia odciągania.

 

    Pakiet zawiera:

 

     1x Pompa Freestyle z akumulatorem

     1x rury z PCV Freestyle

     2x złącze zmontowane

     2x Osłona Osłonka Osobista - M (24 mm)

     4x 150 ml butelki

     1x Smoczek Calma

     Torba do transportu

     Torba chłodząca z wkładem chłodzącym

 

 

Angielska wtyczka - przejściówka GRATIS

Towar nowy powystawowy, podniszczone opakowanie. Rozpakowany przez nas w celu sprawdzenia przed sprzedażą. Sprzęt 100% sprawny! Gwarancja rozruchowa na towary outletowe - 30 dni jednak nie obejmuje ona uszkodzeń przede wszystkim mechanicznych, spowodowanych niewłaściwym korzystaniem ze sprzętu.