Smart Trike 3w1 Zoo Żabka Rowerek wieloetapowy

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Smart Trike
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
    Czas realizacji: 24h
  • szt.
  • Cena netto: 243,90 zł 600,00 zł 300,00 zł

Smart Trike 3w1 Zoo Frog Rowerek wieloetapowy 3-kołowy żabka

Rowerek wieloetapowy w którym modyfikując jego poszczególne elementy w prosty sposób przejdziemy z wersji przypominającej nieco wózek dla dzieci, aż do niezależnie sterowanego rowerka.

Przedmiot outletowy. Opisy aukcji prosimy czytać od początku do końca ze względu na zawarte w nich ważne informacje!!!

 

Zapraszamy również do naszego sklepu VIKI Baby Outlet w Radomsku przy ul. Reymonta 50

 

Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy:

Telefon 1: 504 770 648

Telefon 2: 500 367 443

e-mail: vikibaby@wp.pl

www.vikibaby.pl

 

Smart Trike 3w1 Zoo Frog Rowerek wieloetapowy 3-kołowy żabka

 

 

Smart Trike jest znanym na całym świecie producentem oryginalnych trójkołowych rowerków dla najmłodszych, które swoją formą skutecznie zachęcają dzieci do aktywności ruchowej. Firma stawia zarówno na bezpieczeństwo i wygodę małych użytkowników, jak i ciekawe wzornictwo oraz bogatą kolorystykę. Wśród jej oferty wyróżniają się wieloetapowe rowerki dziecięce rosnące wraz ze swoimi właścicielami, oparte na bazie inteligentnych nowatorskich rozwiązań. Modyfikując ich poszczególne elementy w prosty sposób przejdziemy z wersji przypominającej nieco wózek dla dzieci, aż do niezależnie sterowanego rowerka.

 

Za bezpieczeństwo małego pasażera odpowiadają przede wszystkim 5-punktowe regulowane szelki, poręcz chroniąca przed upadkiem oraz stabilna i wytrzymała konstrukcja. Oprócz tego rowerki posiadają wygodne szerokie oparcie, praktyczny koszyk na zabawki, daszek chroniący przed słońcem oraz torbę na podręczne akcesoria. Rowerki Smart Trike łączą w sobie inteligentną technologię, modne wzory oraz wysoką jakość materiałów, dzięki czemu spełnią wszelkie oczekiwania tak rodziców, jak i swoich małych właścicieli.

 

  Waga: 9 Kg
Wymiary opakowania: 64 x 35 x 25 cm
Zalecany przez producent wiek: 12 miesięcy
Numer modelu: 8798AM
Cel edukacyjny: Przestrzenna świadomość
Główny język: angielski
Potrzebny montaż Tak
Potrzebujesz baterii? Nie
Baterie w zestawie? Nie
Typ (y) materiału Metal
Skład materiału 85% tworzywo sztuczne, 15% tworzywo sztuczne
Instrukcje dotyczące pielęgnacji materiału Nakrętki i śruby znajdują się we właściwym położeniu w celu zabezpieczenia, a nie w opakowaniach oddzielnie, należy je najpierw zdemontować, a następnie zmontować, aby pasowały do odpowiedniej części
Kolor: zielony

 

 

Towar nowy – powystawowy, rozpakowany przez nas w celu sprawdzenia przed sprzedażą. Sprzęt 100% sprawny! Gwarancja rozruchowa na towary outletowe - 10 dni jednak nie obejmuje ona uszkodzeń przede wszystkim mechanicznych, spowodowanych niewłaściwym korzystaniem ze sprzętu.